logo semlink.pl

Skuteczne kampanie Google Ads

Chcesz mieć więcej klientów? Napisz do nas!


Jesteś tu dlatego, że zapewne chcesz zdobywać znacznie więcej klientów. Tworzone przez nas kampanie Google Ads to duży zasięg i skuteczność.

Teraz również Twoja firma może być widoczna w Internecie. Zdobywanie nowych klientów nie musi być trudne - prawidłowo prowadzona kampania reklamowa to odwiedziny Twojej firmowej strony przez osoby, które szukają dokładnie tego co oferujesz.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Uruchomimy kampanię reklamową Twojej firmy i będziemy czuwali nad tym, aby wyświetlana była na jak najwyższych pozycjach. Będziemy ją stale optymalizować aby z każdym miesiącem przynosiła coraz lepsze efekty.

Z nami będziesz tam gdzie klienci Cię szukają

Dlaczego warto?

Ponad 90% naszych klientów współpracuje z nami od wielu lat. Stworzone przez nas kampanie reklamowe Google Ads to znacznie więcej odwiedzin Twojej firmowej strony, wyższe wskaźniki reklamy tj. CTR czy współczynnik konwersji, mniejsze koszty i więcej kliknięć w reklamę.

Proste zasady współpracy

W przeciwieństwie do większości firm, które oferują prowadzenie kampanii Google Ads, my nie przywiązujemy do siebie klientów skomplikowaną umową. Nasze wynagrodzenie za uruchomienie i prowadzenie kampanii Google Ads jest przejrzyste i proste.

Od czego zaczniemy?

Przeprowadzimy wnikliwy przegląd Twojej branży zanim uruchomimy kampanię. Już na starcie Twoja kampania będzie uzyskiwała wyniki lepsze od konkurencji a z każdym miesiącem będą one jeszcze lepsze.

Chcesz zdobywać klientów? Napisz do nas!


Wyślij
Klauzula informacyjna

Informujemy, że dane osobowe zawarte przez Panią/Pana w zapytaniu będą przetwarzane przez SEMLINK Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowskich Górach wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000790022; NIP: 6452561131; REGON: 38334742200000 (Administratora), w celu rozpatrzenia zgłoszenia i odpowiedzi na nie. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie usprawiedliwiony cel Administratora. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do rozpatrzenia zgłoszenia i odpowiedzi na nie. Konsekwencją niepodania danych będzie brak odpowiedzi. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, przenoszenia danych do wskazanego przez Panią/Pana administratora danych osobowych, na adres e-mail, jak również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Odbiorcą/odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będzie wyłącznie Administrator. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu.
Chcesz być na bieżąco?
Na naszym blogu znajdziesz aktualne informacje o trendach, technologiach i zmianach w algorytmach wyszukiwarek oraz szereg innych, nie mniej ciekawych informacji.

Otwórz blog