logo semlink.pl

Skuteczne kampanie Google Ads

Chcesz mieć więcej klientów? Napisz do nas!


Wypełnij formularz
Odbierz darmową wycenę

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od VHN Sp. z o.o. na podany w formularzu adres e-mail informacje o charakterze marketingowym i promocyjnym jak również informacje handlowe.
Wyślij
Klauzula informacyjna

Administratorem Twoich danych osobowych jest VHN spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowskich Górach wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000790022.

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie usprawiedliwiony cel Administratora. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do odpowiedzi na wysłane poprzez powyższy formularz zapytanie. Konsekwencją niepodania danych będzie brak odpowiedzi. Masz prawo dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, przenoszenia danych do wskazanego przez Ciebie administratora danych osobowych, na adres e-mail, jak również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Odbiorcą/odbiorcami Twoich danych osobowych będzie wyłącznie Administrator. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane osobom trzecim. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu.
Teraz również Twoja firma może być widoczna w Internecie. Zdobywanie nowych klientów nie musi być trudne - prawidłowo prowadzona kampania reklamowa to odwiedziny Twojej firmowej strony przez osoby, które szukają dokładnie tego co oferujesz.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Uruchomimy kampanię reklamową Twojej firmy i będziemy czuwali nad tym, aby wyświetlana była na jak najwyższych pozycjach. Będziemy ją stale optymalizować aby z każdym miesiącem przynosiła coraz lepsze efekty.

Dlaczego warto?

Ponad 90% naszych klientów współpracuje z nami od wielu lat. Stworzone przez nas kampanie reklamowe Google Ads to znacznie więcej odwiedzin Twojej firmowej strony, wyższe wskaźniki reklamy tj. CTR czy współczynnik konwersji, mniejsze koszty i więcej kliknięć w reklamę.

Posiadamy status partnera Google
Partner Google