Pozycjonowanie lokalnej firmy

Kategoria:Wyszukiwarki |

Od kilku lat wyszukiwarka Google oferuje bardzo przydatną funkcję, która jest wręcz nieoceniona dla osób poszukujących firm z okolicy. Nieważne czy poszukujemy usługi w pobliżu miejsca zamieszkania, czy jesteśmy w podróży i szybko potrzebujemy znaleźć na przykład warsztat samochodowy, dobrą restaurację lub hotel. Czytaj dalej »

Skuteczna kampania Google AdWords - zlecić czy nie?

Kategoria:Adwords |

Google coraz bardziej udoskonala algorytm swojej wyszukiwarki. Skutek jest taki, że pozycjonowanie staje się coraz trudniejsze i droższe. Specjaliści od pozycjonowania zaczynają rozliczać się z klientami w formie abonamentu niezależnie od pozycji strony w serp'ach. Czytaj dalej »

Naturalne linki do strony - jak je zdobywać? Część 2.

Kategoria:SEO |

W poprzednim wpisie omówione zostały miejsca, gdzie można z powodzeniem umieszczać linki do pozycjonowanie strony internetowej. Teraz przyszedł czas na sprawy bardziej techniczne... Kilka lat temu pozycjonowanie strony na jedną czy dwie frazy kluczowe nie stanowiło problemu. Czytaj dalej »

Naturalne linki do strony - jak je zdobywać? Część 1.

Kategoria:SEO |

Proces pozycjonowania strony internetowej najczęściej kojarzy się ze zdobywaniem linków do niej. To proces równe ważny jak optymalizacja a w niektórych przypadkach często ważniejszy. Jednak aby linki zamiast pomagać nie szkodziły stronie warto stosować się do paru istotnych wskazówek. Czytaj dalej »

TrustRank czyli walka z spamem internetowym

Kategoria:Wyszukiwarki |

Istnieją różne spamerskie techniki, aby strony internetowe osiągnęły wyższe niż zasłużone rankingi w wynikach wyszukiwania. Choć osoby zajmujące się tą problematyką mogą rozpoznać spam, zbyt kosztownym jest ręczne sprawdzanie dużej liczby witryn internetowych. Czytaj dalej »

Firma SEO nie daje rady? Przyczyna jest dziecinnie prosta.

Kategoria:SEO |

Zapewne nie Ty jeden podpisałeś umowę z firmą pozycjonerską i pomimo upływu wielu miesięcy na stronę nie ma wejść z naturalnych wyników wyszukiwań. To normalne jeśli podpisałeś umowę, według której płacisz firmie SEO tylko, gdy Twoja strona będzie w TOP 10 na określone frazy. Czytaj dalej »

Potrzebujesz pomocy?
skontaktuj się z nami
Kontakt
Wyślij