Robi się ciekawie - mapy Google otrzymują nowe funkcje

Kategoria:Wyszukiwarki |

Rok 2020 był dla Map Google niezwykle bogaty w wydarzenia! To był rok aktualizacji i nowych funkcji, ponieważ COVID-19 zmienił sposób prowadzenia biznesu. Mimo pandemii Google nie zwalnia tempa i ogłasza wprowadzenie czterech dodatkowych funkcji, które mają sprawić, że aplikacja będzie w większym stopniu skupiać się na zaangażowaniu społeczności: wiadomości, nowe metryki, kanał społecznościowy i funkcje użytkownika widoku ulicy. Czytaj dalej »

Testy A/B - czym są i dlaczego powinieneś je przeprowadzać?

Kategoria:Narzędia |

Każdy wie, że potrzebuje dobrej strony internetowej, aby dobrze wypaść w rankingu i osiągnąć stały ruch. Wiele strategii związanych z tworzeniem dobrej strony internetowej jest powszechnie znanych, ale skąd masz wiedzieć, czy wysiłek, który włożyłeś w swoją stronę się opłaca? Dzięki testom A/B, możesz wyeliminować zgadywanie. Czytaj dalej »

Zmiany w dopasowaniach słów kluczowych Google Ads

Kategoria:Adwords |

Już w lutym 2021 narzędzie Google Ads zaczęło uwzględniać w dopasowaniu do wyrażenia zachowania modyfikatora dopadowania przybliżonego. Z kolei w lipcu bieżącego roku frazy kluczowe z modyfikatorem dopasowania przybliżonego jak i słowa kluczowe dopasowane do wyrażenia będą posiadać taki sam sposób dopasowania do wyrażenia dla wszystkich języków. Czytaj dalej »

Reklama w wyszukiwarce Google - co musisz o niej wiedzieć?

Kategoria:Adwords |

Czym jest reklama w sieci wyszukiwania Google? Cóż, jest to po prostu inny sposób reklamowania się. Podobny do reklam telewizyjnych lub radiowych. Teraz, dzięki internetowi, mamy reklamy online. Google to wyszukiwarka, do której ludzie na całym świecie zwracają się szukając informacje, produktów czy usług, które potrzebują. Czytaj dalej »

Potrzebujesz pomocy?
skontaktuj się z nami
Kontakt
Wyślij
Zadzwoń