10 błędów w reklamie własnej firmy

Kategoria:Wyszukiwarki |

Powodem nieskuteczności prowadzonych działań marketingowych często jest nieodpowiednie podejście do tematu oraz błędy popełniane przy opracowywaniu strategii dotyczącej reklamy. Tymczasem dbałość o detale oraz zaangażowanie są tutaj niezmiernie ważne, podobnie jak wyczucie i znajomość mechanizmów kierujących rynkiem, a także reakcjami odbiorców naszych treści. Czytaj dalej »

Pozycjonowanie lokalnej firmy

Kategoria:Wyszukiwarki |

Od kilku lat wyszukiwarka Google oferuje bardzo przydatną funkcję, która jest wręcz nieoceniona dla osób poszukujących firm z okolicy. Nieważne czy poszukujemy usługi w pobliżu miejsca zamieszkania, czy jesteśmy w podróży i szybko potrzebujemy znaleźć na przykład warsztat samochodowy, dobrą restaurację lub hotel. Czytaj dalej »

TrustRank czyli walka z spamem internetowym

Kategoria:Wyszukiwarki |

Istnieją różne spamerskie techniki, aby strony internetowe osiągnęły wyższe niż zasłużone rankingi w wynikach wyszukiwania. Choć osoby zajmujące się tą problematyką mogą rozpoznać spam, zbyt kosztownym jest ręczne sprawdzanie dużej liczby witryn internetowych. Czytaj dalej »

Jak długo czeka się na efekty pozycjonowania?

Kategoria:Wyszukiwarki |

Pozycjonowanie to nie kampania linków sponsorowanych Google AdWords. Na efekty trzeba czekać. Czas zdobycia wysokich pozycji w wyszukiwarce zależy od wielu czynników. Jeśli chcesz wiedzieć ile potrwa pozycjonowanie strony internetowej i co na to wpływa, koniecznie przeczytaj to co poniżej. Czytaj dalej »

Czy Link Building przestał istnieć?

Kategoria:Wyszukiwarki |

Link Building przestał istnieć. Przestał istnieć dla osób, które nie dostosowały się do zmian jakie zaszły w algorytmie wyszukiwarki Google.. Nie istnieje również dla tych, którzy nie podnosili swoich kwalifikacji, nie zdobywali doświadczenia i nie korzystali z dobrodziejstw różnego rodzaju narzędzi, które po prostu uczą. Czytaj dalej »

Potrzebujesz pomocy?
skontaktuj się z nami
Kontakt
Wyślij