Czy samodzielne pozycjonowanie strony ma sens?

Kategoria:SEO |

Brutalna, lecz bardzo prosta zasada współczesnego marketingu mówi wprost: jeśli jakiejś firmy nie ma w Internecie, to ona nie istnieje. Bardzo boleśnie przekonują się o tym zwłaszcza małe przedsiębiorstwa, które przez brak witryny internetowej tracą mnóstwo klientów. Czytaj dalej »

Naturalne linki do strony - jak je zdobywać? Część 2.

Kategoria:SEO |

W poprzednim wpisie omówione zostały miejsca, gdzie można z powodzeniem umieszczać linki do pozycjonowanie strony internetowej. Teraz przyszedł czas na sprawy bardziej techniczne... Kilka lat temu pozycjonowanie strony na jedną czy dwie frazy kluczowe nie stanowiło problemu. Czytaj dalej »

Naturalne linki do strony - jak je zdobywać? Część 1.

Kategoria:SEO |

Proces pozycjonowania strony internetowej najczęściej kojarzy się ze zdobywaniem linków do niej. To proces równe ważny jak optymalizacja a w niektórych przypadkach często ważniejszy. Jednak aby linki zamiast pomagać nie szkodziły stronie warto stosować się do paru istotnych wskazówek. Czytaj dalej »

Firma SEO nie daje rady? Przyczyna jest dziecinnie prosta.

Kategoria:SEO |

Zapewne nie Ty jeden podpisałeś umowę z firmą pozycjonerską i pomimo upływu wielu miesięcy na stronę nie ma wejść z naturalnych wyników wyszukiwań. To normalne jeśli podpisałeś umowę, według której płacisz firmie SEO tylko, gdy Twoja strona będzie w TOP 10 na określone frazy. Czytaj dalej »

Backlinks w 2017 - jak je zdobywać?

Kategoria:SEO |

Chesz pozycjonować własną stronę internetową. Wiesz już, że oprócz porządnej optymalizacji potrzebujesz zdobywać dobrej jakości linki z innych witryn. Ale jak to zrobić? Jeśli nie koniecznie przeczytaj ten wpis. Czytaj dalej »

Link building - 5 najlepszych rad.

Kategoria:SEO |

Istnieją setki sposobów, jak zdobyć linki do promowanej strony internetowej. Jeśli prowadzisz mały lokalny biznes i chcesz pozycjonować swoją stronę to ten wpis na pewno Ci pomoże. Tutaj wyróżniono kilka prostych metod, które można wykorzystać do osiągnięcia wysokiej jakości długotrwałych linków: 1. Czytaj dalej »

Potrzebujesz pomocy?
skontaktuj się z nami
Kontakt
Wyślij