Testy A/B - czym są i dlaczego powinieneś je przeprowadzać?

Kategoria:Narzędia |

Każdy wie, że potrzebuje dobrej strony internetowej, aby dobrze wypaść w rankingu i osiągnąć stały ruch. Wiele strategii związanych z tworzeniem dobrej strony internetowej jest powszechnie znanych, ale skąd masz wiedzieć, czy wysiłek, który włożyłeś w swoją stronę się opłaca? Dzięki testom A/B, możesz wyeliminować zgadywanie. Czytaj dalej »

Jak skutecznie zwiększyć sprzedaż w firmie?

Kategoria:Narzędia |

Kiedy firma notuje większe straty niż zyski i ociera się nawet o niewypłacalność i bankructwo, przedsiębiorcy w panice szukają najszybszych i najskuteczniejszych rozwiązań, aby to zmienić. To błąd! Poprawa wyników sprzedażowych to działanie długofalowe, do którego trzeba się przygotowywać nawet wtedy, jeśli wszystko doskonale działa. Czytaj dalej »

NextUp – co to takiego?

Kategoria:Narzędia |

NextUp to stworzony przez Google program wsparcia dla partnerów YouTube. Jego głównym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości filmików umieszczanych w serwisie. Jeszcze kilka lat temu inicjatywa NextUp była przeznaczona jedynie dla użytkowników YouTube’a ze Stanów Zjednoczonych, ale w 2012 r. Czytaj dalej »

Podstawowy audyt SEO - jak wykonać?

Kategoria:Narzędia |

Jeśli chcemy mieć pełen obraz tego, jak zbudowana jest strona internetowa Twojej firmy warto skorzystać z oferty audytu przeprowadzanego przez specjalistyczną firmę. Można też skorzystać z narzędzi, które może nie zastąpią profesjonalnego audytu, jednak pokażą przynajmniej część elementów, które można poprawić. Czytaj dalej »

Potrzebujesz pomocy?
skontaktuj się z nami
Kontakt
Wyślij
Zadzwoń