Link building - 5 najlepszych rad.

Kategoria:SEO |
Istnieją setki sposobów, jak zdobyć linki do promowanej strony internetowej. Jeśli prowadzisz mały lokalny biznes i chcesz pozycjonować swoją stronę to ten wpis na pewno Ci pomoże.

Tutaj wyróżniono kilka prostych metod, które można wykorzystać do osiągnięcia wysokiej jakości długotrwałych linków:

1. Po prostu zapytaj

Zapytanie partnerów biznesowych / współpracowników lub dostawców o link z witryny (z poprawnym tekstem zakotwiczenia) prowadzącym do Twojej witryny. Część z nich nie będzie miała nic przeciwko i umieści takowy link na swoich stronach. Pamiętaj też, aby tekst zakotwiczenia (Anchor Tekst) nie był za każdym razem identyczny.

2. Wyprzedź konkurencję

Sprawdź, gdzie twoi konkurenci umieścili link i postaraj się, aby również z tych źródeł pozyskać link zwrotny do Twojej domeny. Ponad to umieszczaj linki w branżowych serwisach, zwłaszcza tam, gdzie jeszcze Twoi konkurenci nie umieścili backlink'a. Najprostszym sposobem do umieszczenia linku jest umieszczenie komentarza

3. Utwórz zawartość, którą chcesz udostępnić

Pisanie wspaniałych i ciekawych artykułów i publikowanie ich na innych witrynach to idealny sposób na pokazanie potencjalnym klientom Twojej oferty. To także możliwość "przemycenia" w tekście linku do Twojej strony.

4. Wykorzystaj własną domenę na maksa

Skoro masz już własną stronę www to stwórz na niej bloga. Systematyczne prowadzenie firmowego bloga sprawi, że prędzej czy później ktoś to zauważy, umieści odnośnik do niego. W ten sposób zyskasz kolejny naturalny mocny link.

5. Wysyłaj komunikaty prasowe

Twórz internetowe komunikaty prasowe z linkami - tutaj jakość treści jest kluczowa dla liczby odwiedzających. To odwiedzający będą przekazywać informacje o Twojej firmie dalej...


Potrzebujesz pomocy?
skontaktuj się z nami
Kontakt
Wyślij