Zmiany w dopasowaniach słów kluczowych Google Ads

Kategoria:Adwords |

Już w lutym 2021 narzędzie Google Ads zaczęło uwzględniać w dopasowaniu do wyrażenia zachowania modyfikatora dopadowania przybliżonego. Z kolei w lipcu bieżącego roku frazy kluczowe z modyfikatorem dopasowania przybliżonego jak i słowa kluczowe dopasowane do wyrażenia będą posiadać taki sam sposób dopasowania do wyrażenia dla wszystkich języków. Czytaj dalej »

Reklama w wyszukiwarce Google - co musisz o niej wiedzieć?

Kategoria:Adwords |

Czym jest reklama w sieci wyszukiwania Google? Cóż, jest to po prostu inny sposób reklamowania się. Podobny do reklam telewizyjnych lub radiowych. Teraz, dzięki internetowi, mamy reklamy online. Google to wyszukiwarka, do której ludzie na całym świecie zwracają się szukając informacje, produktów czy usług, które potrzebują. Czytaj dalej »

AdWords vs Pozycjonowanie - co jest lepsze?

Kategoria:Adwords |

Firmom, które chcą pozyskiwać klientów w internecie zostaje w sumie niewiele możliwości. Pomijając reklamę w różnego rodzaju bazach firm, która szczerze mówiąc jest mało skuteczna, istnieją jeszcze dwa sposoby dotarcia do potencjalnej klienteli - reklama Google Ads (AdWords) oraz pozycjonowanie. Czytaj dalej »

Skuteczna kampania Google AdWords - zlecić czy nie?

Kategoria:Adwords |

Google coraz bardziej udoskonala algorytm swojej wyszukiwarki. Skutek jest taki, że pozycjonowanie staje się coraz trudniejsze i droższe. Specjaliści od pozycjonowania zaczynają rozliczać się z klientami w formie abonamentu niezależnie od pozycji strony w serp'ach. Czytaj dalej »

Dlaczego reklama AdWords jest to wyrzucony pieniądz?

Kategoria:Adwords |

Jeśli znalazłeś ten artykuł to zapewne dlatego, że Twoja reklama AdWords okazała się totalnym niewypałem. Na pocieszenie dodam tylko tyle, że nie jesteś sam. Jak zatem sprawić aby odłączyć się od grupy niezadowolonych i przekuć porażkę w sukces? Jak sprawić, aby reklama Google Adwords była skuteczna i nie tylko zwracała się ale przynosiła spory dochód? Aż 8 na 10 samodzielnie zarządzanych kampanii Google AdWords prowadzonych jest źle. Czytaj dalej »

Potrzebujesz pomocy?
skontaktuj się z nami
Kontakt
Wyślij
Zadzwoń