Podstawowy audyt SEO - jak wykonać?

Kategoria:Narzędia |

Jeśli chcemy mieć pełen obraz tego, jak zbudowana jest strona internetowa Twojej firmy warto skorzystać z oferty audytu przeprowadzanego przez specjalistyczną firmę. Można też skorzystać z narzędzi, które może nie zastąpią profesjonalnego audytu, jednak pokażą przynajmniej część elementów, które można poprawić. Czytaj dalej »

Programy partnerskie - podstawy

Kategoria:Programy afiliacyjne |

Afiliacja to działanie polegające na nawiązaniu oraz podtrzymaniu pozytywnych kontaktów i współpracy przez jednostkę, grupę, organizację z innymi grupami i organizacjami. Dla osób niewtajemniczonych definicja brzmi nieco tajemniczo jednak nie taki diabeł straszny. Czytaj dalej »

Rzeczywisty koszt reklamy czyli słów kilka o CLTV

Kategoria:Analityka |

Czy kiedykolwiek uruchomiłeś kampanie AdWords lub zleciłeś pozycjonowanie a po jakimś czasie uznałeś, że reklama jest za droga? Czas więc zmienić myślenie o koszcie reklamy. Wytłumaczenie definicji CLTV otwiera oczy na temat kosztów ponoszonych podczas działań marketingowych i sprawia, że ta sama reklama tego samego produktu, która wcześniej była za droga, nagle robi się opłacalna. Czytaj dalej »

Potrzebujesz pomocy?
skontaktuj się z nami
Kontakt
Wyślij
Zadzwoń